Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Rancho u Zapotocznego

W tym niepowtarzalnym klimacie podziwiać mogą Państwo uroki dawnej polskiej wsi. Wspaniały wypoczynek zagwarantuje przybyłym rozległa przestrzeń malowniczej polany, Ukojenie przyniesie widok stawu i spacer po lesie. Dopełnieniem tego pięknego, swojskiego obrazu są wiekowe sprzęty: kufry, skrzynie, sagany, kołowrotki, kosy i sierpy. Można im się przyjrzeć z bliska i poczuć ukryty w nich czas. Sielskości majątkowi dodają chodzące na wolności oswojone zwierzęta – kucyki, daniele, , osiołki czy też inne zwierzęta.

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne zapewni Państwu swojską, przyjazną atmosferę. Tu na własnej skórze odczujecie charakterystyczny dla regionu spokojny, domowy klimat. Starając się zachować harmonię z otaczającą naturą, zadbamy o Państwa wygodę i komfort.


Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku na łonie natury.
MAMY MIEJSCE NA TWÓJ DOMEK,PRZYCZEPĘ ZADZWOŃ!!!
Otoczenie naszego gospodarstwa daje niepowtarzalną szansę na obcowanie z dziką przyrodą Łagowskiego Parku Krajobrazowego. Wielkie obszary leśne Borów, liczne jeziora – te wielkie jak Trześniowskie, Łagowskie, Buszno czy Buszenko, a także te mniejsze – zaszyte głęboko w lasach, stanowią naturalne, przyjazne środowisko dla dzikiej zwierzyny.


U nas mogą Państwo:

- Posiedzieć i odpocząć nic nie robiąc

- Pojeździć konno w naturalny sposób

- Zobaczyć z bliska daniele, kozy, owce

- Popływać kajakiem

- Zorganizować imprezę rodzinną lub firmową

- Nurkować – proponujemy miejsca do nurkowania

- Jeździć rowerem lub spacerować po szlakach turystycznych

- Zwiedzić bunkry Boryszyn

Organizujemy przejazdy bryczką lub powozem konnym po ŁAGOWSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM.

Spokój, cisza, świeże powietrze, sąsiedztwo lasu i swojskie jadło czeka na Państwa na Ranchu u Zapotocznego.


Restauracja

W naszym lokalu organizujemy imprezy okolicznościowe każdego rodzaju, a nasze doświadczenie oraz profesjonalizm pomogą sprostać nawet największemu wyzwaniu.

RESTAURACJA na 25 osób jest do dyspozycji naszych gości!

Restauracja jest postawiona na skarpie co daje wspaniały widok ze środka.

W środku znajduje się telewizor i bar z napojami.

Zajmujemy się również organizacją spotkań integracyjnych dla firm.

Przyjęcia

Rancho u Zapotocznego to wymarzone miejsce by uczcić wyjątkowe chwile w niepowtarzalny sposób. Niezwykła atmosfera towarzysząca świętowanej okazji wraz z miłą i życzliwą obsługą zamienią każdą uroczystość w moment rodem z baśni.

Zabawy

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju wieczór panieński lub kawalerski to właśnie trafiłeś idealnie. Różnorodność atrakcji zapewni Tobie i Twoim gościom niezapomniane wrażenia.

Bankiety

Organizujemy także bankiety i imprezy firmowe. Jako pasjonaci wyzwań, sprostamy każdemu zadaniu. Najwyższy standard, eleganckie wnętrze i doskonała kuchnia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Urodziny

Nasza restauracja to wspaniałe miejsce na organizację przyjęcia urodzinowego. Nastrojowa atmosfera, odpowiednio dobrana muzyka i bogate menu z pewnością stworzą idealne tło do znakomitej zabawy.

Komunie

Zajmujemy się także organizacją przyjęć komunijnych. Nasz szef kuchni profesjonalnie doradzi Państwu przy wyborze odpowiedniego jadłospisu, a pięknie przystrojone wnętrze naszej restauracji podkreśli dostojny charakter tego święta.


Oferta dla Firm

Turniej Drwali


Siła, wytrzymałość i determinacja to cechy, które posiada prawdziwy drwal. Turniej w rąbaniu i piłowaniu drewna jest bardzo ekscytującym pomysłem na organizację czasu. Od uczestników wymaga wprawnego posługiwania się piłą i siekierą, co łatwe nie jest. Takie zawody to zabawa dla prawdziwych mężczyzn.

Pracownicy firm mogą sprawdzić swoje siły w rąbaniu drewna. Wspólny wysiłek fizyczny i walka o najlepszą pozycję niewątpliwie zacieśni więzy między podwładnymi, a szefem. Walka ramię w ramię na pewno wszystkim poprawi humor i kondycję.

Na terenie mamy przygotowane drewna do obróbki, ustawione w specjalne stosy, oraz przystosowane stojaki na bale. Każda konkurencja jest pilnie obserwowana i nadzorowana przez sędziów, co zapewnia uczciwość.

Strzelanie z Łuku

Strzelanie z łuku, mimo swej długiej tradycji, nadal jest popularną rozrywką wśród dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Za łucznictwem przemawia przede wszystkim prostota strzelania oraz lekkość.

Zawody w strzelaniu to świetna zabawa integracyjna, nawiązanie lepszych relacji między pracownikami i szefami firm. Tutaj wszyscy stają się równi, a wygrywa najsprawniejszy strzelec.

Posiadamy łuk dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych do strzelania na małe odległości. Przy strzelaniu zawsze obecna jest osoba dorosła, dlatego jest to bezpieczna zabawa dla każdego.

Team Building – Narty wieloosobowe

 

W tej konkurencji ważne jest zgranie oraz idealna współpraca wszystkich członków zespołu, aby osiągnąć wymarzony cel, jakim jest zwycięstwo w biegu czteroosobowych drużyn.

Konkurencja polega na przejściu w jak najkrótszym czasie określonego odcinka trasy na specjalnie skonstruowanych nartach, przeznaczonych dla czterech osób. Prowadzona w postaci wyścigu lub slalomu zapewnia niesamowite wrażenia i doskonałą zabawę!

Przejazd wozem i Ognisko

Zapraszamy wszystkich na przejazdy wozem konnym, połączone z biesiadą przy ognisku.
Każdy przejazd jest atrakcyjny i pełny wrażeń. Do podziwiania jest piękny park krajobrazowy, dzikie zwierzęta, a nawet charakterystyczne dla tej okolicy okazy, jak orzeł bielik. Proponujemy również przejazdy w większych grupach, do 20 osób. Na końcu każdego przejazdu organizowane jest ognisko.

Jest to świetna forma rozrywki i spędzenia wolnego czasu nie tylko dla rodzin, ale również dla szkół, przedszkoli, a nawet i firm podczas organizacji imprez integracyjnych.

Jazda konna

Jazda konna to świetny sposób na odprężenie się po dni w pracy czy w szkole. Człowiek przebywając z koniem staje się spokojniejszy, wycisza się i relaksuje. Świat z grzbietu konia zawsze wygląda o wiele piękniej.

Jazda konna również zbliża pracowników podczas imprez integracyjnych. Bliskość natury zawsze przełamuje bariery zawodowe i sprawia, że podchodzimy do siebie z przyjacielskim nastawieniem.

W ofercie posiadamy lekcje i jazdy, zarówno dla dzieci na kucyku, jak i starszych jeźdźców, o różnym poziomie doświadczenia i umiejętnościach. Nasze konie są spokojne i bezpieczne, potrafią wiele nauczyć. Dla bardziej wprawionych jeźdźców proponujemy jazdy w terenie i podziwianie wspaniałych lasów oraz jezior.

Rzut lassem

Lasso to podstawowe narzędzie pracy dla kowboja na rancho. Spróbuj swoich sił, sprawdź celność i zręczność nadgarstka. Przekonaj się, ile wysiłku wymaga trafienie w nieruchomy cel, a co dopiero w uciekającą krowę na grzbiecie konia.

Podczas imprez integracyjnych pracownicy i szefowie mogą przekonać się, kto ma celne oko i jest najzręczniejszy. Niewątpliwie odkryte zdolności pomogą obydwu stronom, a dodatkowo zbliżą ich do siebie.

Konkurencje w rzucie lassem są mało wymagającymi zajęciami dla każdego, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nieruchomy cel łatwo pochwycić, a dokładne instrukcje i pokaz pomoże każdemu w rzucie, nawet jeśli nigdy nie trzymał lassa w ręku.

Strzelanie z wiatrówki

Strzelanie z wiatrówki to wspaniała rozrywka nie tylko dla dużych chłopców, ale dla całej rodziny. Wypróbuj swoich zdolności strzeleckich, zmierz się ze znajomymi.

Zawody w strzelaniu to świetna zabawa integracyjna, nawiązanie lepszych relacji między pracownikami i szefami firm. Tutaj wszyscy stają się równi, a wygrywa najsprawniejszy strzelec.

Oferujemy strzelanie do celów nieruchomych i tarcz. Każde strzelanie odbywa się pod okiem dorosłych, dlatego jest bezpieczne. Również młodsi strzelcy mogą spróbować swych sił. Strzelectwo to niewątpliwie ekscytujący sport, bez względu na wiek i płeć.