Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Ośrodek Górskiej Turystyki Jeżdzieckiej “U Prezesa”

O NAS

W Bieszczady przyjechaliśmy z dużego miasta. Rysiek dotarł tu w 1981, by zmierzyć się z prawdziwie męską przygodą – rozpoczął życie trapera na “Dzikim Wschodzie”. Kupił ziemię, wykarczował ją, posiał łąki, zbudował stajnię dla koni i zaczął hodowlę – od konia Otryta i klaczy Kiwi. Mieszkał w stajni bez prądu, ale za to z końmi, dziesięć lat. Gdy się pobraliśmy wszystko szybko zaczęło się zmieniać. Najpierw urodził się nam syn, zaraz potem spaliła się stajnia, w której mieszkaliśmy. To dodało nam jakoś sił i zbudowaliśmy (a właściwie znów Rysiek) piękny dom. Zaczęliśmy przyjmować gości, organizujemy obozy konne, przyjmujemy też turystów indywidualnych. Rysiek jako instruktor rekreacji jeździeckiej uczy chętnych jeździć konno, jako przodownik Górskiej Turystyki Jeździeckiej organizuje konne “łazęgi”, kilkugodzinne lub kilkudniowe, po swoich ukochanych górach. Asia dba o smaczne jedzonko i miłą atmosferę. Zapraszamy do nas gości, którzy tak jak my, szukają wypoczynku od miasta. A wokół góry i góry …las, łąki i rzeka San. Mało domów, ale za to blisko natury.

O KONIACH

Posiadamy 15 koni, ale pod siodłem chodzi 11. Są to Kari, Kama, Kajka, Wena, Bazylia, Prymka, Fama, Bandurka, Fart, Wisus i Jacky. Oprócz Jacky, która jest quarterką, wszystkie konie urodziły się u nas jako potomstwo klaczy Kiwi (pasącej się na wiecznych pastwiskach). Są to konie rasy małopolskiej – spokojne, świetnie przystosowane do pokonywania górskich tras. Konie szkolone są metodami naturalnymi. Naukę jazdy w stylu klasycznym i w stylu west, prowadzi instruktor rekreacji jeździeckiej i jednocześnie przodownik Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK. Nastawiamy się na jazdę w terenie z wykorzystaniem jazdy westernowej (kulbaki kowbojskie, długie strzemiona, luźne wodze). Posiadamy też siodła sportowe i kulbaki wojskowe wz.36 dla zwolenników jazdy klasycznej. Dobrze wyszkolone konie pozwalają na szybkie przygotowanie do jazdy w terenie nawet osoby, które nigdy wcześniej nie jeździły konno. Instruktor posiada licencję jazdy w stylu west, jest człowiekiem bardzo spokojnym i nauka odbywa się w miłej atmosferze. Godzina jazdy konnej kosztuje 40 zł.

POKOJE

Dysponujemy pokojami wyposażonymi w drewniane meble wykonane według projektu gospodarza. W każdym pokoju jest łazienka. Zapraszamy do nich przez cały rok.

Wspólny czas można u nas spędzać w sali kominkowej. Staramy się, by każdy czuł się u nas po domowemu np. herbatę i kawę można w każdej chwili przygotować w kuchni samemu, do posiłków zasiadamy wszyscy przy wspólnym stole. Każdy naje się do syta gdyż porcje są nieracjonowane. I tak jak w domu prosimy naszych gości o zmianę obuwia na domowe “kapcie”. Dzięki temu można się cieszyć pachnącymi sosnowymi podłogami.

CENNIK

- pokój 4 osobowy – 80 zł. od osoby

- pokój 3 osobowy – 85 zł. od osoby

- pokój 2 osobowy – 90 zł. od osoby

- pokój 1 osobowy – 95 zł.

Zniżki dla dzieci do 10 roku życia.