Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Niechorze – 10 najciekawszych atrakcji w okolicy

Polskie morze – co roku jeździ nad nie naprawdę sporo turystów. Nic dziwnego, jest to wspaniałe miejsce, gdzie można zobaczyć niesamowite widoki, których nie uświadczy się w innych krajach. Nadmorskich kurortów jest wiele. Osoby, które chcą pojechać nad morze mają cały szereg możliwości do wyboru i to co wybiorą będzie ostatecznie wpływać na to, jak przebiegnie cały urlop. Zdecydowanie warto więc wybierać miejscowości, które mają wiele do zaoferowania.

Jedną z takich miejscowości jest Niechorze, które co roku jest odwiedzane przez dużą liczbę turystów. Ma to wiele wspólnego z tym, że jest tam naprawdę całkiem sporo atrakcji i każdy kto tam pojedzie, znajdzie coś dla siebie. Co zatem najbardziej warto zobaczyć w Niechorzu. Artykuł powstał dzięki Baltic Natur Park – resortowi w Niechorzu.

10 atrakcji w okolicy Niechorza

  1. Pierwszą atrakcją, która znajduje się niedaleko, jest Rezerwat Lwia Łuża, gdzie swój dom ma wiele, dzikich zwierząt. Jest to obszar chroniony z programu Natura 2000. Jest to szczególne miejsce dla osób, które chcą zobaczyć łabędzia niemego, ale także innych ptaków: perkoz dwuczuby, żurawi, gęsi biało czelnej, gęsi zbożowej czy mewy srebrzystej.
  2. Kolejną atrakcją, zupełnie inną od tej pierwszej, jest latarnia morska w Niechorzu, na którą można wejść. Całość jest przepięknie utrzymana w romantycznym stylu. Barierki są solidne i bezpieczne. Widoki, które można zobaczyć z góry są niesamowite i zapadają w pamięć.
  3. Następną atrakcją, którą zdecydowanie warto jest zobaczyć, jest motylarnia, gdzie istnieje możliwość zobaczenia wielu, różnych gatunków motyli. Świetne miejsce dla tych, którzy kochają motyle i fascynują się tym, jakie są piękne.
  4. Oczywiście ten ranking nie byłby kompletny, gdyby nie znalazła się na nim plaża, która jest w Niechorzu – piękna, piaszczysta i zdecydowanie idealna do plażowania.
  5. I jeszcze jedna opcja, dla osób lubiących latarnie morskie – w pobliżu znajduje się przeuroczy park miniatur latarni morskich, gdzie prezentowanych jest aż 29 latarni czynnych i historycznych, w tym także te znajdujące się w Polsce, w skali 1:10.
  6. Niecałe 4 kilometry od Niechorza można także znaleźć przepiękne jezioro Konarzewo, które naprawdę dobrze wygląda. Jest to także teren, na którym będą zadowoleni wszyscy ci, którzy lubią jeździć na rowerze lub spacerować. Atmosfera jest wyciszająca.
  7. W samym zaś Niechorzu znajduje się zabytkowa zagroda chłopska z przełomu XVIII i XIX wieku – idealna dla wszystkich miłośników historii.
  8. Doskonałym miejscem do zobaczenia może być także przystań rybacka, gdzie bezpośrednio z kutra turyści mogą kupić sobie smaczną, dopiero co złowioną rybę.
  9. Oczywiście nie mogło zabraknąć muzeów – warto wybrać się do muzeum rybołówstwa morskiego, w którym można dowiedzieć się, co należy zrobić, gdy złapie się bałtyckie srebro i wiele innych rzeczy. W muzeum są prowadzone lekcje nt. rybołówstwa czy też bursztynów.
  10. Natomiast w Pobierowie, które znajduje się niecałe 6km od Niechorza można załapać się na loty paralotnią!

Czy warto jechać do Niechorza?

Jak widać, powyższy ranking jest całkiem spory, a i tak nie zostało w nim uwzględnione wszystko, co znajduje się w samym Niechorzu i jego okolicach. Zdecydowanie w tym miejscu nie można się nudzić, dlatego też zdecydowanie polecamy je na wakacje nad polskim morzem.

 

Baltic Natur Park Holiday Resort

Baltic Natur Park Holiday Resort

Domki nad morzem - Baltic Natur Park

Domki nad morzem - Baltic Natur Park