Dołącz do nas na Facebook'u

Gospodarstwo Agroturystyczne Teresa Osińska

Oferta

Gospodarstwo oferuje 5 pokoi (dla 20 osób) podzielonych na dwa kompleksy. Pierwszy składa się z trzech pokoi, 2 łazienek, kuchni oraz jadalni z kominkiem. Drugi to 2 pokoje z własną łazienką i kuchnią oraz duży salon z kominkiem i stołem bilardowym. Wokół domu: boisko do siatkówki, skalny ogródek z grillem, staw dla wędkarzy (karpie, sumy, liny oraz inne ryby), teren do jazdy konnej, itp. Goście mają zapewnione całodzienne wyżywienie – kuchnia domowa, turyści zaś mogą przygotowywać posiłki we własnym zakresie. Dużą popularnością cieszą się także imprezy z poczęstunkiem na świeżym powietrzu, przy grillu, lub ognisku. W stałej ofercie (w zależności od sezonu). Jazdy konne dla dzieci od lat 7 (na kucu) i młodzieży (na hucule). Przejażdżki bryczką lub wozem o Kulig z ogniskiem o Wędkowanie o Siatkówka o Koszykówka Dla firm obsługa konferencji i spotkań Możliwość przygotowania imprez według indywidualnych zamówień. Mile widziani niepełnosprawni.

OFERTA AKTUALNA CAŁY ROK
Dojazd samochodem lub autobusem PKS z Dworca Warszawa Zachodnia w kierunku Rozalina, Parol lub Młochowa. Gospodarstwo położone niedaleko Warszawy (20 km) w pobliżu pięknych, obfitujących w grzyby Lasów Miechowskich. W okolicy do zwiedzania zabytkowe pałace: w Młochowie, Rozalinie, Falentach, Pęcicach. Dla zainteresowanych gości gospodarze mogą zorganizować zwiedzanie Warszawy. Do dyspozycji turystów są rowery, zaś dla miłośników jazdy konnej kuce i koniki.

Gospodarze zapewniają obsługę konferencji, imprez integracyjnych, “zielonej szkoły”, spotkania i uroczystości rodzinne, zapraszają również gości różnych firm.

Atrakcje Turystyczne

W okolicy do zwiedzania zabytkowe pałace: w Młochowie, Rozalinie, Falentach, Pęcicach.