Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Co warto zabrać ze sobą na wakacje?

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Za oknem coraz ładniejsza pogoda, więc snujemy plany wyjazdowe. Pakowanie to jedna z najmniej lubianych czynności, dlatego warto zastanowić się wcześniej, co włożyć do walizki. Dobrym pomysłem będzie stworzenie listy rzeczy, o których warto pamiętać.

Ubrania

Jeżeli planujesz wakacje w ciepłych krajach, pamiętaj aby oprócz krótkich szortów, kostiumu kąpielowego i koszulek z krótkim rękawem zabrać coś na zimniejsze wieczory. Długie spodnie, cienka kurtka i bluza z kapturem to rzeczy, które należy spakować na wyjazd. Warto zrobić przegląd swojej szafy i wybrać z niej ubrania, które nie wymagają prasowania. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą klapki pod prysznic oraz wygodne buty. Pogoda bywa nieprzewidywalna i dobrze być przygotowanym na każdą okoliczność.

Leki

Żadna podróż nie powinna odbywać się bez podręcznej apteczki. Powinniśmy zaopatrzyć się w leki przeciwbólowe, krople do oczu, leki menstruacyjne czy elektrolity. Te ostatnie są szczególnie ważne, gdy wyjeżdżamy do egzotycznych krajów, ponieważ pomagają nawodnić organizm, który może nie poradzić sobie z jedzeniem innym, niż w Polsce. W apteczce powinno znaleźć się miejsce dla plastrów i kremu na oparzenia.

Akcesoria

Dobrze zabrać ze sobą kilka drobiazgów, które mogą umilić nam pobyt. Wszystko zale ży od tego gdzie zamierzamy wyjechać. W słoneczne miejsca na pewno przydadzą się okulary przeciwsłoneczne i kapelusz, który ochroni nas przed słońcem. Na plaże możemy zabrać ze sobą głośnik bluetooth, lub małe radio. Warto zorientować się, czy kraj do którego zamierzamy się udać ma inne gniazda na prąd. Jeśli tak, musimy zaopatrzyć się w przejściówkę, by bez problemu używać ładowarki i innych urządzeń. Parasolka, notes i długopis, nerka czy poduszka podróżna to przedmioty które na pewno się przydadzą.

Aparat fotograficzny

Aparat dla podróżnika jest czymś bardzo ważnym. Nawet najlepszym telefonem nie zrobimy tak dobrych zdjęć jak aparatem. Miło wrócić do domu z podróży i jeszcze raz wrócić do wakacyjnych wspomnień. Razem z aparatem nie wolno zapomnieć o karcie pamięci i ładowarce.

Kosmetyki

Kosmetyki w wersji mini zmieszczą nam się w podręcznej kosmetyczce. W drogeriach znajdziemy duży wybór malutkich szamponów, mydełek lub pustych pojemników, które możemy uzupełnić jak chcemy. Warto pamiętać o ograniczeniach – jeden pojemniczek może mieć tylko 100 ml, a całość 1 litr. Dobry pomysłem jest zaopatrzenie się w mokre chusteczki do twarzy i rąk.