Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Gospodarstwo Agroturystyczne “Ostoja w Lipowcu”

Agroturystyka w Lipowcu oferuje Państwu pokoje o wysokim standardzie, wyśmienite jedzenie i aktywny wypoczynek. Tutejsze szlaki zachęcają do turystyki pieszej, a okolica umożliwia uprawianie wielu sportów: jazda na rowerze, jazda konna, paintball. Można także zaszyć się z dobrą książką nad strumykiem i delektować się ciszą lub spędzić cały dzień na zabawie z dziećmi. Organizowane przez nas atrakcje i animacje zapewnią dobrą zabawę dzieciom i dorosłym. Wieczorami wraz z innymi gośćmi można spotkać się przy grillu, ognisku lub biesiadzie. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Kilka dni spędzone w naszym gospodarstwie pozwoli Państwu odpocząć i zregenerować siły. Mamy nadzieję, że tak jak my, pokochacie to miejsce i wrócicie tu ponownie.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne odwiedzane jest przez młodzież, rodziny z dziećmi, zaprzyjaźnione rodziny, grupy znajomych oraz grupy zorganizowane i firmy.

Oferta

Staramy się, aby oferta naszego gospodarstwa była bardzo zróżnicowana. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie coś co umili mu pobyt w naszym ośrodku i uczyni go niezapomnianym. Zachęcamy do skorzystania z naszej gościnności i oferty.

Oferujemy i organizujemy:

- noclegi w pokojach o wysokim standardzie,
- wyśmienite wyżywienie,
- odpoczynek i relaks ma wsi,
- biesiady, grille, ogniska,
- aktywny wypoczynek,
- niezapomniane chwile z rodziną i znajomymi,
- wieczory przy kominku.

Przeżyjecie u nas wspaniałe:

- wakacje,
- weekendy,
- wypady za miasto,
- wycieczki,
- podróże krajoznawcze,
- grzybobrania,
- podróże poślubne.

Organizujemy także:

- imprezy integracyjne i team building,
- imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, itp.),
- pikniki,
- przyjęcia,
- rocznice,
- zjazdy absolwentów,
- plenery (fotograficzne, plastyczne),
- konferencje.

Wśród oferowanych przez nas atrakcji są między innymi:

- jazda konna,
- paintball (turnieje, zawody, scenariusze, speedball),
- strzelnice (łuki, wiatrówki krótkie i długie, proce, strzelnica paintballowa),
- gry scenariuszowe i integracyjne dla dorosłych i dzieci,
- wycieczki i spacery po górach,
- wycieczki rowerowe,
- marsze na orientację,
- wieczory filmowe.

Rekreacje-Paintball i aktywny wypoczynek

Pobyt w naszym gospodarstwie jest także okazją do wypoczynku, rekreacji i aktywnego wypoczynku. Oferujemy wiele różnych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Posiadamy i wypożyczamy sprzęt sportowy oraz organizujemy różne rozgrywki. Spędzicie Państwo u nas niezapomniane chwile uprawiając sport, bawiąc się, rywalizując ze sobą a przede wszystkim odpoczywając.

Proponujemy następujące atrakcje:

- jazda konna,
- paintball,
- rowery (posiadamy do wypożyczenia 5 amatorskich rowerów górskich),
- boule, boccie,
- mini i off golf,
- frisbi,
- piłkarzyki,
- gry integracyjne,
- team building,
- kości do gry, szachy, karty,
- wiatrówka, łuk,
- badminton, piłka nożna, siatkówka,
- wycieczki i obserwacja przyrody przez lornetki,
- basen (4 m średnicy) i basenik dla małych dzieci,
- mini park zabaw dla dzieci.

Paintball

Paintball polega na strzelaniu kulkami z farbą ze specjalnych markerów napędzanych Co2 lub sprężonym powietrzem. Uczestnicy gier wyposażeni są w specjalne maski i mundury ochronne. Rozgrywane są różne rodzaje gier: zdobywanie flagi, zdobywanie wzgórza, ochrona VIP’a, ochrona budynku, itp. Paintball to forma aktywnego wypoczynku przeznaczona dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy zawód. Sport ten gwarantuje mnóstwo adrenaliny i zabawy. Dyscyplina ta łączy w sobie elementy gier strategicznych, współzawodnictwa oraz współdziałania w grupie.

Posiadamy:

- 3 pola paintballowe
poligon na wzgórzu: las, krzaki, bunkier, łąka, przeszkody z opon i desek,
stary PGR – stare budynki,
pole speedballowe: 27 dmuchanych przeszkód paintballowych,
- markery paintballowe, maski i mundury renomowanych firm (Tippmann, Extreme Rage, JT, Proto).

Organizujemy turnieje, zawody, gry scenariuszowe, gry paintballowe dla firm, naszych gości i klientów indywidualnych
Jazda Konna

Nasze koniePierwsze konie w naszej stajni pojawiły się w roku 1989. Od tamtej pory nasze stado stale się powiększa i obecnie posiadamy 9 koni. Są to dwa sympatyczne hucuły Wisus i Profesor oraz 2 anglo-araby: Fanaberia i Lubek oraz 5 koni małopolskich: Laura, Filon, Pipi, Fama i Lumpi.Nasze konie są zwierzętami bardzo pogodnymi, spokojnymi i przyjacielskimi. Wiele osób, które nigdy wcześniej nie miało styczności z końmi, przełamało swoje obawy i zaczęło jeździć konno. Są odpowiednie do nauki dla nowicjuszy oraz do wypraw i wycieczek w terenie dla zaawansowanych. Swoim jeźdźcom nasze konie gwarantują niezapomniane przeżycia podczas galopu po łąkach i spaceru przez las.

Oferujemy Państwu: naukę i przygotowanie do jazdy w terenie (dla początkujących), wycieczki i spacery w siodle (dla osób jeżdżących i zaawansowanych) oraz kilkudniowe rajdy konne. Zajęcia oraz wycieczki konne prowadzone są przez doświadczonych Przodowników Górskiej Turystyki Jeździeckiej. Uczestnicy prowadzonych przez nas wycieczek mogą otrzymać (po zdaniu egzaminu) Popularną odznakę GTJ.

Jazda konna

Jazda w terenie
Prowadzimy spacery i wycieczki konne po dzikich terenach wokół Lipowca. Trasy wiodą przez okoliczne łąki i lasy, wzdłuż górskich strumieni i po bezdrożach. Stopień trudności oraz czas trwania wycieczek zawsze uwarunkowane są umiejętnościami i wymaganiami uczestników. Dłuższe wycieczki połączone są postojem i popasem w ciekawych miejscach Beskidu Niskiego.

Według wielu naszych gości uważa, że jazda konna w terenie to najprzyjemniejszy sposób na wypoczynek w siodle oraz uprawiania turystyki konnej. Wycieczki konne wokół Lipowca gwarantują niezapomniane wrażenia i odpoczynek.

Nauka / Przygotowanie do jazdy w terenie
Ta oferta kierowana jest do początkujących oraz średnio zaawansowanych jeźdźców. Nasi przodownicy nauczą Państwa podstawowych zasad bezpieczeństwa i jazdy konnej, przygotowania koni do wycieczki, prowadzenia i powodowania koniem w różnych chodach oraz zadbają o zachowanie odpowiedniej postawy podczas jazdy. Nasze szkolenie oraz odrobina treningu dadzą Państwu możliwość wyruszenia na swoją pierwszą wycieczkę konną po Beskidzie Niskim.

Rajd konny do Lipowca
Każdego roku we wrześniu organizujemy kilkudniowy rajd konne po Bieszczadach i Beskidzie Niskim. Rajd to okazja poznania gór z innej perspektywy, pokonania własnych słabości, poznania ciekawych ludzi ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody.

Trasa rajdu prowadzona jest przez miejsca o charakterze historycznym i turystycznym. Są one tak wyznaczone, aby na każdy dzień przypadało około 5 – 6 godzin jazdy konnej. Atrakcją rajdu jest biesiada za swojskim jadłem, posiłki przy ognisku w trakcie postojów oraz zawody konne (ściganie lisa, ścieżka huculska, itp.). W planie jest także rajd z noclegiem w terenie.

Cennik

Pobyt w pensjonacie (w cenie znajdują się: nocleg, śniadanie, obiadokolacja, animacje i atrakcje):

- 60 zł. za dobę,
- 45 zł. za dobę (dzieci od 3 do 8 lat),
- dzieci do lat 3 – za darmo,

Nocleg w pensjonacie (w bez wyżywienia, atrakacji i animacji):

- 30 zł. za dobę,
- 25 zł. za dobę (dzieci od 3 do 8 lat),
- dzieci do lat 3 – za darmo,

Wynajem domku drewnianego w okresie wakacyjnym:

Na wynajem min. 5 dób w terminie (21.06.2010-8.07.2010 i 23.08.2010-3.09.2010) – upust 10%.

Powyższe ceny obowiązują przy pobycie powyżej 2 dób. Przy pobycie 1 – 2 doby dopłata 10 zł.

Dla naszych gości organizujemy różne atrakcje i animacje: nordic walking, kino letnie, ogniska, turnieje: strzlecki, boule, siatkówka, badminton, piłkarzyki, wieczór z casino, zabawy dla dzieci, itp.*
* – animacje organizowane są popołudniu, co 2 dni i trwają około 1 – 2 h.

- cały domek drewniany – 400zł. / za dobę
- przednia część domku – 250 zł. /za dobę
- tylnia część domku – 170 zł. /za dobę

Wyżywienie:

- 15 zł – śniadanie (10 zł – dzieci od 3 do 8 lat)
- 20 zł – obiadokolacja (10 zł – dzieci od 3 do 8 lat)

Jazda konna:

- 30 min. nauki jazdy konnej – 20 zł.
- godzina jazdy konnej w terenie – 25 zł.

Paintball:

Minimalna grupa do gry w paintball to 8 osób (dwie drużyny 4 osobowe). W przypadku braku własnej grupy można dołączyć do innych graczy.

Powyższy cennik obowiązuje klientów indywidualnych. Dla firm i dużych grup ceny ustalane są indywidualnie w oparciu o powyższy cennik.

- 50 zł – wypożyczenie kompletnego sprzętu do gry + 200 kulek
- 15 zł – dodatkowe 100 kulek paintballowych
- 10 zł – gra z własnym sprzętem


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO GOSPODARSTWA