Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Siedlisko Mazurskie ‘Bełcząc 8′

Miejsce to, już od pierwszego razu kiedy je zobaczyliśmy urzekło nas swoim urokiem. Pomimo opłakanego stanu w jakim się znajdowało zachwyciło swoim pięknem, spokojem i estetyką lat swojej świetności. Zdecydowaliśmy się przywrócić mu pierwotny blask, zachowując lub przywracając do oryginalnego wyglądu najlepiej zachowane budynki (w tym dom mieszkalny). Naszym zamiarem jest wyremontowanie siedliska (bez znaczących ingerencji w wygląd zewnętrzny) tak, by móc docelowo udostępniać go zwiedzającym jako obiekt agro-turystyczny.

Dom jest budynkiem 1-piętrowym, znajdują się tu 4 sypialnie 2-osobowe (trzy na pierwszym piętrze, jedna na parterze), 2 łazienki (jedna na pierwszym piętrze z prysznicem, druga na parterze z wanną).

Do dyspozycji Gości oddajemy Siedlisko o obszarze 3tys m2, na którym znajdują się dom mieszkalny, stodoła i zabudowania gospodarcze, wraz z przyległym sadem 0.6h, w sadzie znajduje się staw rekreacyjny.

Dom mieszkalny oferuje możliwość noclegu dla 8 osób (w 4 łóżkach podwójnych) oraz dziecka (łóżeczko dziecięce).

Na parterze do dyspozycji Gości dostępna jest sypialnia z łazienką wyposażoną w wannę oraz pokój dzienny połączony z kuchnią (w kuchni lodówka, piekarnik i kuchenka) oraz pokojem kominkowym. Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie z jedną wspólną łazienkąwyposażoną w prysznic.

Dla rodzin z małym dzieckiem dostępne są dodatkowo: łóżeczko dziecięce oraz fotelik dziecięcy do karmienia. Goście do dyspozycji mają TV Sat (jeden telewizor). Na terenie Siedliska można zaparkować do 4 samochodów.

Jadalnia wraz z kuchnią oraz pokój kominkowy znajdują się na parterze.

Wejście do domu jest poprzedzone przestronną werandą, gdzie przy sprzyjającej pogodzie można wygodnie zjeść posiłek, napić się porannej kawy lub odpocząć na hamaku. Na pierwszym piętrze znajduje się balkon, z którego roztacza się piękny widok na pola i lasy. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek przy szklaneczce dobrego trunku i ciekawej lekturze.

Dojazd

Optymalny dojazd z Warszawy: trasa S8 do Ostrowi Mazowieckiej, następnie trasą nr 677 do Łomży. Z Łomży trasą nr 61 do Szczuczyna. W Szczuczynie, przed rondem zjazd na Pisz trasą nr 58, 17km do Białej Piskiej. Z Białej Piskiej 2km na Kowalewo. W Bełczącu należy szukać drogi na Kożuchy lub zapytać o Zagrodę nr 8.