Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Agroturystyka Bieszczady, Gospodarstwa Agroturystyczne w Bieszczadach

Niniejsza podstrona prezentuje ośrodki agroturystyczne położone w polskich Bieszczadach. Bieszczady są zachodnią częścią Beskidów Wschodnich, rozciągają się od Przełęczy Łupkowskiej aż do Przełęczy Wyszkowskiej. Największym szczytem Bieszczadów jest Pikuj osiągający 1405 m n.p.m. i zlokalizowany jest na Ukrainie. Natomiast na terytorium Polski najwyżej wznosi się szczyt Tarnicy 1346 m. n.p.m. Podzielić można Bieszczady na Zachodnie oraz Wschodnie, które w całości położone są na terenie Ukrainy. Bieszczady Zachodnie, które znajdują się w granicach Polski, charakteryzują się równoległymi, długimi i rozciągającymi się z północnego zachodu na południowy wschód pasma górskie. Ich wysokość rośnie z zachodu na wschód. Pomimo tego, iż najwyższym szczytem jest Tarnica, to najwybitniej prezentuje się Wielka Rawka. Sprawdź oferty poszczególnych kwater agroturystycznych, zweryfikuj warunki pobytu, możliwości odpoczynku, atrakcje jakie oferują właściciele danych gospodarstw na terenie Bieszczadów Agroturystyka w Bieszczadach jest idealnym miejscem na wiejskie wakacje.

Powrót do: Agroturystyka Podkarpackie

Agroturystyka “Nad Taborem” Tadeusz Drozd

Agroturystyka “Nad Taborem” Tadeusz Drozd

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa, aby w rodzinnej atmosferze odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i niepowtarzalnie spędzić urlop.

Agroturystyka „U Pani Basi”

Agroturystyka „U Pani Basi”

Agroturystyka „U Pani Basi” to oferta dla osób, do których przemawia piękno Bieszczadów, a jednocześnie cenią sobie spokój i wygodę. Obiekt położony jest bowiem w położonej u stóp Otrytu, wyżłobionej przez San dolinie. Spokój i obcowanie z przyrodą gwarantuje rozległa posiadłość, na której znajdują się dwa budynki, jeden to dom gospodarzy, w drugim znajdują się pokoje dla gości.

Gospodarstwo Agroturystyczne “Ostoja w Lipowcu”

Gospodarstwo Agroturystyczne “Ostoja w Lipowcu”

Gospodarstwo agroturystyczne “Ostoja w Lipowcu” położone jest na terenie Jaśliskiego Parku Krajobrazowego, na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad. Znajduje się ono w przepięknej dolinie, przez którą przepływa strumyk – Bełcza. W okolicy znajduje się tylko dzika przyroda, góry, łąki, lasy – cisza i spokój.

Ośrodek Górskiej Turystyki Jeżdzieckiej “U Prezesa”

Ośrodek Górskiej Turystyki Jeżdzieckiej “U Prezesa”

Zapraszamy do nas gości, którzy tak jak my, szukają wypoczynku od miasta. A wokół góry i góry …las, łąki i rzeka San. Mało domów, ale za to blisko natury.

od 80 zł
Pensjonat Relax

Pensjonat Relax

Pensjonat położony jest nad jeziorem Solińskim w zacisznym miejscu. Naszym klientom oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe oraz apartamenty 4 osobowe typu studio (2+2). Wszystkie pokoje wyposażone sa w łazienki z natryskami, balkon, TV oraz lodówke.

Zielone Wzgórza

Zielone Wzgórza

Nowe domki całoroczne oraz pokoje z bezprzewodowym dostępem do internetu w nowo otwartym pensjonacie w centrum Soliny, to ponad 100 miejsc noclegowych. Nasz ośrodek usytuowany jest 200 m od korony zapory w Solinie nad zalewem solińskim i myczkowieckim.