Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Agroturystyka “Dworek u Pelców”

Dla osób pragnących znaleźć miejsce do wspólnego wypoczynku, kameralnych szkoleń, integracyjnych spotkań, zielonych szkół, koloni, obozów, niezależnie od pory roku organizujemy specjalne formy aktywnego wypoczynku. Dysponujemy 80 – ma miejscami noclegowymi.

Proponujemy:

- biesiady przy ognisku

- grę w tenisa ziemnego (4 korty)

- paint-ball

- basen (6m – 14m)

- jazdę konną a także kuligi i przejażdżki bryczką

- wędkowanie w stawach zarybionych 250 m. (karp, karaś, lin, szczupak)

- piękne trasy nart biegowych

Zapraszamy do skorzystania z naszego jacuzzi, które znajduje się na terenie “Dworku u Pelców”, na zewnątrz obiektu. Z jacuzzi mogą korzystać wszyscy nasi Goście przez cały rok. Wszystko to dla Państwa zdrowia, relaksu i dobrego samopoczucia.


Domki

Serdecznie Państwa zapraszamy na wypoczynek do naszych domków które położone są w bardzo dogodnej lokalizacji 3,4 km od centrum Rynu. Domki są wymarzonym miejscem dla osób poszukujących wypoczynku na łonie przyrody i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, ceniących sobie ciszę i spokój.


Atrakcje

Ryn

Ryn miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Ryn jest miasteczkiem położonym nad dwoma jeziorami: Ryńskim i Ołów. Najstarsze informacje o Rynie pochodzą z Kroniki Wiganda z Marburga z 1377 roku, który to rok przyjmuje się za początek budowy ryńskiego zamku (niektóre źródła podają 1376 roku, a prace archeologiczne sugerują, że nastąpiło to o całe 100 lat wcześniej). Wraz z zamkiem rozwijała się osada (podzamcze), która dała początek przyszłemu miastu.

Zamek krzyżacki

Zamek Krzyżacki Z wizytą u Wallenroda w 1376 roku mistrz Winrych von Kniprode zbudował największy zamek krzyżacki na Mazurach. Budowlę wzniesiono pomiędzy jeziorami Ryńskim i Ołów. Ponoć zakonnicy wykorzystali różnicę poziomów wody w jeziorach, łącząc je podziemnym kanałem i napędzając w ten sposób zamkowe młyny. Leżąca na pograniczu państwa warownia była wykorzystywana jako baza wypadowa do walk z Litwinami. Krótki okres spokoju nastąpił, kiedy obawiający się swego brata Władysława książę litewski Witold poprosił zakonników o opiekę i azyl dla swojej rodziny. Niestety, ta historia kończy się krwawo: kiedy książę pogodził się z bratem, jego dzieci i żonę nikczemnie zgładzono.

Jezioro Ryńskie

Jezioro Ryńskie jest częścią Jeziora Tałty. Ma długość około 7 km. Jest jednym z dwóch jezior w Rynie – drugie to Jezioro Ołów. Oba jeziora połączone są podziemnym kanałem wybudowanym przez Krzyżaków. Na jeziorze są trzy wyspy, a w okolicy kilka ośrodków wczasowych i pola namiotowe. Największą atrakcją Rynu jest zamek krzyżacki z 1337 roku, w którym obecnie mieści się hotel.

Wiatrak typu holenderskiego

Wiatrak znajduję się przy drodze z Rynu do Mrągowa. Zbudowany w 1873 roku, został przebudowany w latach 1975-1982. Wiatrak jest murowany, wybudowny na podstawie w kształcie koła. Obecnie w rekach prywatnych. Widać stąd przepiękną okolicę wraz z Jeziorem Ryńskim.


Cennik

CENNIK 2011

poza sezonem

w sezonie

 

Domki letniskowe

100 zł

40 zł osoba

Apartamenty

-

-

Dwuosobowy ze śniadaniem

150 zł

200 zł

Trzyosobowy ze śniadaniem

200 zł

250 zł

Czteroosobowy ze śniadaniem

250 zł

280 z

Dostawka / dzieci / 50 %

W cenie do dyspozycji Gości : basen kąpielowy, zarybiony staw, grill, mała wędzarnia, łódź wędkarska, gry plenerowe.

Godzina jazdy konnej – 40 zł

Godzina gry w tenisa – 20 zł

Godzina pracy instruktora gry w tenisa – 40 zł

Godzina jazdy rowerem – 10 zł

Posiadamy parkingi zamykane na noc .

Możliwość negocjacji cen dla grup zorganizowanych !

Możliwość negocjacji cen dla grup zorganizowanych !