Dołącz do nas na Facebook'u
cheap ray ban sunglasses outlet cheap oakley outlet sale cheap Ray Ban sunglasses online cheap Ray Ban sunglasses outlet uk Cheap Ray Bans Outlet cheap ray bans sale cheap ray ban glasses Ray ban sunglasses for cheap cheap ray ban sunglasses cheap ray ban glasses outlet cheap ray ban glasses cheap oakley sunglasses outlet Wholesale oakley sunglasses cheap oakley sunglasses online occhiali da sole ray ban clubmaster oakley Italia ray ban italia
fake id california fake id online maker texas id best state for fake id fake id review illinois fake id fake id usa reddit fake id how to get a fake id how to get a fake id buy usa fake id buy fake id fake school id connecticut fake id cheap fake id best fake id fake id maker fake id god fake id website Fake id generator Fake id Fake id maker reddit fake id/ how to make fake id fake drivers license/ best fake id

Agroturystyka „U Pani Basi”

Oferowane przez nas pokoje gościnne mieszczą się w osobnym budynku, położonym kilkadziesiąt metrów od domu, w którym mieszkają gospodarze. W zależności od oczekiwań nasi goście mogą wynająć jeden z trzech apartamentów mieszczących się na parterze lub segment rodzinny czy tez pokoje mieszczące się na piętrze. We wszystkich pokojach podziwiać można obrazy malowane przez Panią Basię.

Pokój Rodzinny

W skład segmentu rodzinnego wchodzą dwa dwuosobowe  pokoje, przedpokój i łazienka. Jest to doskonała oferta dla rodziny z dziećmi. Pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik elektryczny i lodówkę. Za oknami jak wszędzie zieleń bieszczadzkich łąk i lasów. Cena – 150 zł za pokój za dobę.

Pokój Balkonowy
Jest to pokój dwuosobowy z łazienką i balkonem. Cena noclegu za dobę to 35 zł. od osoby

Pokój z Aktem
Jest to pokój, którego atrakcją jest stare małżeńskie łoże (125 x 180). W pokoju jest lodówka i czajnik elektryczny. Z pokoju bezpośrednio wejście do własnej łazienki. Cena to 35 zł od osoby za dobę.

Posiłki
Istnieje możliwość skorzystania z domowych posiłków. Najczęściej zgodnie z oczekiwaniami gości serwowane są śniadania i obiadokolacje. Istnieje również możliwość zamówienia trzech posiłków. Cena śniadania to 15 zł. Śniadania są bardzo urozmaicone i obfite. Cena obiadokolacji to 25 zł. Pani Basia znana jest z serwowania niekonwencjonalnych i bardzo smacznych potraw. Specjalnością domu są wyrabiane na miejscu kozie sery. Sztuki tej Gospodarze uczyli się we Francji. Posiłki serwowane są w domu Gospodarzy.